Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Od początku 2000 roku naszą podstawową działalnością jest świadczenie usług i dzielenie się wiedzą z dziedziny IT. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w tej branży pomożemy Wam rozwiązać każdy problem ze sprzętem komputerowym. Działamy po to, aby Twoja firma nie obawiała się awarii serwera, komputera, sprzętu sieciowego lub oprogramowania. Swoje usługi świadczymy w siedzibie firmy klienta lub zdalnie przez Internet jeżeli polityka bezpieczeństwa klienta tego nie zabrania. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami IT nie będziesz martwił się o poprawne funkcjonowanie swojej infrastruktury teleinformatycznej i skoncentrujesz się na rozwoju swojej firmy w branży, w której Ty jesteś specjalistą. Współpraca z nami przyniesienie biznesowi, który prowadzisz same korzyści:

  • Outsourcowanie usług IT jest tańsze niż samodzielne zatrudnianie specjalistów IT. Nie ponosisz kosztów zabezpieczenia socjalnego, emerytalnego, chorobowego. Nie martwisz się urlopem informatyka, kosztami jego stanowiska pracy, szkoleniami, amortyzacją sprzętu itp.
  • Współpracując z nami zyskujesz specjalistów IT z kilkunastoletnim doświadczeniem. Łatwo możesz sprawdzić ile kosztowałoby Twoją firmę zatrudnienie na etat takiego specjalisty
  • Nie musisz martwić się o swoją infrastrukturę IT, przecież współpracujesz ze specjalistami IT, którzy istnieją na rynku od kilkunastu lat. Możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojej firmy i uzyskaniu przewagi nad konkurencją
  • Skracasz czas reakcji i usunięcia potencjalnych awarii. Nad problem pracuje kilku specjalistów a nie jeden informatyk.

Jako menadżer sam dobrze wiesz co jest lepsze dla Twojego biznesu. Obszar IT zostaw nam. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i nawiązania współpracy.